Tychy: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZET TYCHY 6 15 5 0 1 30:5
2 GTS BOJSZOWY 6 15 5 0 1 23:4
3 STAL CHEŁM ŚLĄSKI 6 13 4 1 1 13:8
4 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 6 13 4 1 1 14:6
5 LKS STUDZIONKA 6 12 4 0 2 14:11
6 LKS WOSZCZYCE 6 12 4 0 2 12:12
7 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 6 10 3 1 2 16:13
8 KRUPIŃSKI SUSZEC 6 10 3 1 2 11:11
9 LKS FRYDEK 6 9 3 0 3 15:15
10 CZAPLA KRYRY 6 7 2 1 3 7:10
11 LKS BRZEŹCE 6 7 2 1 3 9:16
12 SIÓDEMKA TYCHY 6 6 2 0 4 9:13
13 LEŚNIK KOBIÓR 6 5 1 2 3 5:8
14 ZNICZ JANKOWICE 6 4 1 1 4 7:14
15 POLONIA MIĘDZYRZECZE 6 1 0 1 5 8:16
16 ISKRA II PSZCZYNA 6 0 0 0 6 3:34
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - CZAPLA KRYRY 2:1
2019-09-14/16:30 LKS FRYDEK - ISKRA II PSZCZYNA 5:0
2019-09-14/16:30 LKS WOSZCZYCE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI 4:2
2019-09-14/16:30 LEŚNIK KOBIÓR - SIÓDEMKA TYCHY 0:1
2019-09-14/16:30 ZNICZ JANKOWICE - LKS STUDZIONKA 4:2
2019-09-15/15:00 GTS BOJSZOWY - LKS BRZEŹCE 6:1
2019-09-15/16:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - ZET TYCHY 1:0
2019-09-15/16:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - POLONIA MIĘDZYRZECZE 4:0
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - CZAPLA KRYRY 2:1
2019-09-14/16:30 LKS FRYDEK - ISKRA II PSZCZYNA 5:0
2019-09-14/16:30 LKS WOSZCZYCE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI 4:2
2019-09-14/16:30 LEŚNIK KOBIÓR - SIÓDEMKA TYCHY 0:1
2019-09-14/16:30 ZNICZ JANKOWICE - LKS STUDZIONKA 4:2
2019-09-15/15:00 GTS BOJSZOWY - LKS BRZEŹCE 6:1
2019-09-15/16:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - ZET TYCHY 1:0
2019-09-15/16:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - POLONIA MIĘDZYRZECZE 4:0
Kolejka nr 5
2019-09-07/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - LKS WOSZCZYCE 1:2
2019-09-07/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 3:1
2019-09-07/17:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 1:1
2019-09-07/17:00 ZET TYCHY - LKS FRYDEK 7:2
2019-09-07/17:00 CZAPLA KRYRY - LKS BRZEŹCE 1:1
2019-09-08/17:00 ZNICZ JANKOWICE - GTS BOJSZOWY 1:2
2019-09-08/17:00 LKS STUDZIONKA - LEŚNIK KOBIÓR 2:1
2019-09-08/17:00 ISKRA II PSZCZYNA - KRUPIŃSKI SUSZEC 0:5
Kolejka nr 4
2019-08-31/17:00 LKS BRZEŹCE - ISKRA II PSZCZYNA 3:2
2019-08-31/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - ZET TYCHY 0:5
2019-08-31/17:00 LKS WOSZCZYCE - LKS STUDZIONKA 0:1
2019-08-31/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - ZNICZ JANKOWICE 1:1
2019-09-01/15:00 GTS BOJSZOWY - CZAPLA KRYRY 2:0
2019-09-01/17:00 LKS FRYDEK - POLONIA MIĘDZYRZECZE 4:3
2019-09-01/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2:3
2019-09-01/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - SIÓDEMKA TYCHY 4:2
Kolejka nr 3
2019-08-24/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - GTS BOJSZOWY 1:0
2019-08-24/17:00 ZNICZ JANKOWICE - LKS WOSZCZYCE 1:2
2019-08-24/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 1:3
2019-08-24/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS FRYDEK 2:0
2019-08-24/17:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - KRUPIŃSKI SUSZEC 2:3
2019-08-24/17:00 ZET TYCHY - LKS BRZEŹCE 3:1
2019-08-24/17:00 ISKRA II PSZCZYNA - CZAPLA KRYRY 1:3
2019-08-25/17:00 LKS STUDZIONKA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 7:2
Kolejka nr 2
2019-08-17/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1:1
2019-08-18/14:00 CZAPLA KRYRY - ZET TYCHY 1:4
2019-08-18/17:00 GTS BOJSZOWY - ISKRA II PSZCZYNA 7:0
2019-08-18/17:00 LKS FRYDEK - SIÓDEMKA TYCHY 4:2
2019-08-18/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LKS STUDZIONKA 4:1
2019-08-18/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ZNICZ JANKOWICE 4:0
2019-08-18/17:00 LKS WOSZCZYCE - LEŚNIK KOBIÓR 3:1
2019-09-04/17:00 LKS BRZEŹCE - POLONIA MIĘDZYRZECZE 3:2
Kolejka nr 1
2019-08-10/17:00 LKS WOSZCZYCE - GTS BOJSZOWY 1:6
2019-08-10/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 1:1
2019-08-10/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS BRZEŹCE 2:0
2019-08-10/17:00 ZET TYCHY - ISKRA II PSZCZYNA 11:0
2019-08-11/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - KRUPIŃSKI SUSZEC 2:0
2019-08-11/17:00 ZNICZ JANKOWICE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 0:3
2019-08-11/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS FRYDEK 1:0
2019-08-15/12:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - CZAPLA KRYRY 0:1
Kolejka nr 7
2019-09-21/16:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-09-21/16:00 ZET TYCHY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-09-21/16:00 CZAPLA KRYRY - LKS FRYDEK -:-
2019-09-21/16:00 LKS BRZEŹCE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-22/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-09-22/16:00 LKS STUDZIONKA - GTS BOJSZOWY -:-
2019-09-22/16:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-09-22/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - ZNICZ JANKOWICE -:-
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00 LKS WOSZCZYCE - ZET TYCHY -:-
2019-09-28/16:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-09-28/16:00 ZNICZ JANKOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-09-29/15:00 GTS BOJSZOWY - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-29/16:00 LKS FRYDEK - LKS BRZEŹCE -:-
2019-09-29/16:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-09-29/16:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-09-29/16:00 LKS STUDZIONKA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS STUDZIONKA -:-
2019-10-05/15:30 POLONIA MIĘDZYRZECZE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-10-05/15:30 ZET TYCHY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-10-05/15:30 CZAPLA KRYRY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-10-05/15:30 LKS BRZEŹCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-10-05/15:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS FRYDEK -:-
2019-10-06/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-10-06/15:30 SIÓDEMKA TYCHY - GTS BOJSZOWY -:-
Kolejka nr 10
2019-10-12/15:30 LKS WOSZCZYCE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-10-12/15:30 LEŚNIK KOBIÓR - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-10-12/15:30 ZNICZ JANKOWICE - ZET TYCHY -:-
2019-10-13/15:00 GTS BOJSZOWY - LKS FRYDEK -:-
2019-10-13/15:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-10-13/15:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS BRZEŹCE -:-
2019-10-13/15:30 LKS STUDZIONKA - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-10-13/15:30 SIÓDEMKA TYCHY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - GTS BOJSZOWY -:-
2019-10-19/15:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-10-19/15:00 ZET TYCHY - LKS STUDZIONKA -:-
2019-10-19/15:00 CZAPLA KRYRY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-10-19/15:00 LKS BRZEŹCE - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-10-19/15:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-10-20/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-10-20/15:00 LKS FRYDEK - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
Kolejka nr 12
2019-10-26/15:00 LKS WOSZCZYCE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-10-26/15:00 LEŚNIK KOBIÓR - LKS BRZEŹCE -:-
2019-10-26/15:00 ZNICZ JANKOWICE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-10-26/15:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-10-27/14:00 GTS BOJSZOWY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-10-27/14:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS FRYDEK -:-
2019-10-27/14:00 LKS STUDZIONKA - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-10-27/14:00 SIÓDEMKA TYCHY - ZET TYCHY -:-
Kolejka nr 13
2019-11-02/14:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - GTS BOJSZOWY -:-
2019-11-02/14:00 ZET TYCHY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-11-02/14:00 CZAPLA KRYRY - LKS STUDZIONKA -:-
2019-11-02/14:00 LKS BRZEŹCE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-11-02/14:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-11-03/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-11-03/14:00 LKS FRYDEK - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-11-03/14:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
Kolejka nr 14
2019-11-09/13:30 LKS WOSZCZYCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-11-09/13:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS FRYDEK -:-
2019-11-09/13:30 ZNICZ JANKOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-11-09/13:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-11-09/13:30 POLONIA MIĘDZYRZECZE - ZET TYCHY -:-
2019-11-10/13:30 GTS BOJSZOWY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-11-10/13:30 LKS STUDZIONKA - LKS BRZEŹCE -:-
2019-11-10/13:30 SIÓDEMKA TYCHY - CZAPLA KRYRY -:-
Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30 ZET TYCHY - GTS BOJSZOWY -:-
2019-11-16/13:30 CZAPLA KRYRY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-11-16/13:30 LKS BRZEŹCE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-11-16/13:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS STUDZIONKA -:-
2019-11-17/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-11-17/13:30 LKS FRYDEK - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-11-17/13:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-11-17/13:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS WOSZCZYCE -:-

Kluby w podokręgu