Tychy: IV liga okręgowa A1 Junior (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 10 30 10 0 0 52:5
2 AKS NADWIŚLAN GÓRA 11 23 7 2 2 32:25
3 SOKÓŁ WOLA 11 22 7 1 3 30:13
4 CZARNI PIASEK 11 20 6 2 3 25:21
5 GTS BOJSZOWY 10 16 4 4 2 26:19
6 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 11 14 4 2 5 22:27
7 UKS WARSZOWICE 10 14 4 2 4 38:33
8 SIÓDEMKA TYCHY 11 13 4 1 6 29:33
9 UNIA BIERUŃ STARY 11 13 4 1 6 24:35
10 LKS ŁĄKA 11 9 3 0 8 24:48
11 LKS GOCZAŁKOWICE 11 7 2 1 8 19:30
12 LKS RUDOŁTOWICE 10 3 1 0 9 12:44
Kolejka nr 11
2019-06-14/18:00 LKS ŁĄKA - CZARNI PIASEK 2:5
2019-06-16/11:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 3:0
2019-06-16/11:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - UKS WARSZOWICE 3:1
2019-06-16/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - SIÓDEMKA TYCHY 2:4
2019-06-16/11:00 SOKÓŁ WOLA - LKS GOCZAŁKOWICE 4:0
2019-06-17/17:30 GTS BOJSZOWY - UNIA BIERUŃ STARY 0:1
Kolejka nr 11
2019-06-14/18:00 LKS ŁĄKA - CZARNI PIASEK 2:5
2019-06-16/11:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 3:0
2019-06-16/11:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - UKS WARSZOWICE 3:1
2019-06-16/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - SIÓDEMKA TYCHY 2:4
2019-06-16/11:00 SOKÓŁ WOLA - LKS GOCZAŁKOWICE 4:0
2019-06-17/17:30 GTS BOJSZOWY - UNIA BIERUŃ STARY 0:1
Kolejka nr 10
2019-06-08/11:00 LKS RUDOŁTOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE 1:7
2019-06-09/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - GTS BOJSZOWY 0:3
2019-06-09/11:00 UNIA BIERUŃ STARY - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 3:3
2019-06-09/12:00 SOKÓŁ WOLA - LKS ŁĄKA 3:0
2019-06-10/18:00 CZARNI PIASEK - AKS NADWIŚLAN GÓRA 3:3
Kolejka nr 9
2019-05-31/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - UNIA BIERUŃ STARY 8:2
2019-05-31/18:00 LKS ŁĄKA - LKS GOCZAŁKOWICE 0:6
2019-06-01/11:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - SOKÓŁ WOLA 1:0
2019-06-01/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 10:1
2019-06-02/11:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - SIÓDEMKA TYCHY 5:4
2019-06-06/18:00 GTS BOJSZOWY - CZARNI PIASEK 5:1
Kolejka nr 8
2019-05-25/10:30 CZARNI PIASEK - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 1:2
2019-05-26/11:00 LKS RUDOŁTOWICE - LKS ŁĄKA 4:5
2019-05-26/11:00 UNIA BIERUŃ STARY - UKS WARSZOWICE 0:3
2019-05-27/18:30 SOKÓŁ WOLA - GTS BOJSZOWY 2:2
2019-06-06/18:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS GOCZAŁKOWICE 1:0
2019-06-13/18:00 SIÓDEMKA TYCHY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:4
Kolejka nr 7
2019-05-17/18:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - CZARNI PIASEK 7:1
2019-05-19/11:00 UNIA BIERUŃ STARY - LKS RUDOŁTOWICE 6:2
2019-05-19/11:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - SOKÓŁ WOLA 0:1
2019-05-19/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS ŁĄKA 5:3
2019-05-20/17:30 GTS BOJSZOWY - LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2019-06-11/18:00 UKS WARSZOWICE - SIÓDEMKA TYCHY 5:5
Kolejka nr 6
2019-05-10/18:00 LKS ŁĄKA - GTS BOJSZOWY 1:6
2019-05-11/11:00 LKS RUDOŁTOWICE - AKS NADWIŚLAN GÓRA 1:4
2019-05-11/11:00 CZARNI PIASEK - UKS WARSZOWICE 2:2
2019-05-12/11:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - LKS GOCZAŁKOWICE 3:0
2019-05-12/11:00 SOKÓŁ WOLA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:1
2019-05-13/17:30 SIÓDEMKA TYCHY - UNIA BIERUŃ STARY 5:1
Kolejka nr 5
2019-05-03/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE 6:0
2019-05-04/15:00 SIÓDEMKA TYCHY - LKS RUDOŁTOWICE 3:0
2019-05-05/11:00 UNIA BIERUŃ STARY - CZARNI PIASEK 0:3
2019-05-05/11:00 UKS WARSZOWICE - SOKÓŁ WOLA 2:7
2019-05-05/11:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - LKS ŁĄKA 3:4
2019-05-06/17:30 GTS BOJSZOWY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 3:3
Kolejka nr 4
2019-04-24/17:30 LKS ŁĄKA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:5
2019-05-01/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 4:0
2019-05-01/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE 5:3
2019-05-01/11:00 SOKÓŁ WOLA - UNIA BIERUŃ STARY 4:2
2019-05-01/11:00 CZARNI PIASEK - SIÓDEMKA TYCHY 3:0
Kolejka nr 3
2019-04-26/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - AKS NADWIŚLAN GÓRA 6:1
2019-04-28/11:00 CZARNI PIASEK - LKS RUDOŁTOWICE 1:0
2019-04-28/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - SOKÓŁ WOLA 2:6
2019-04-28/11:00 UNIA BIERUŃ STARY - LKS GOCZAŁKOWICE 3:2
2019-04-28/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS ŁĄKA 4:2
2019-04-28/16:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - GTS BOJSZOWY 1:1
Kolejka nr 2
2019-04-12/17:30 GTS BOJSZOWY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:7
2019-04-12/18:00 LKS ŁĄKA - UNIA BIERUŃ STARY 2:5
2019-04-13/11:00 LKS RUDOŁTOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 3:2
2019-04-14/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - UKS WARSZOWICE 5:4
2019-04-14/11:00 SOKÓŁ WOLA - CZARNI PIASEK 0:3
2019-04-14/12:00 SIÓDEMKA TYCHY - LKS GOCZAŁKOWICE 4:0
Kolejka nr 1
2019-04-05/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 5:0
2019-04-06/16:30 CZARNI PIASEK - LKS GOCZAŁKOWICE 2:0
2019-04-06/17:00 UKS WARSZOWICE - GTS BOJSZOWY 2:5
2019-04-07/11:00 SOKÓŁ WOLA - LKS RUDOŁTOWICE 3:0
2019-04-07/11:00 UNIA BIERUŃ STARY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 1:3
2019-04-20/14:00 SIÓDEMKA TYCHY - LKS ŁĄKA 2:4
Kolejka nr 4
2019-06-19/18:00 LKS RUDOŁTOWICE - GTS BOJSZOWY -:-
Kolejka nr 10
2019-06-19/18:00 UKS WARSZOWICE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-

Kluby w podokręgu