Dzieci i Młodzież

Play-Off w rozgrywkach młodzieżowych

14/10/2019 08:19

Zgodnie z załącznikiem nr 1 do regulaminu rozgrywek młodzieżowych na sezon 2019/2020 (jesień 2019) Podokręgu Tychy podajemy zasady rozgrywek systemem play-off: Terminy meczów w ekstranecie.

JUNIORZY A1:

System rozgrywek 1 runda następnie drużyny 1-4 mecze o awans półfinał i finał i trzecie miejsce mecz i rewanż.  Drużyny 5-8 grają w systemie  5-8, 6-7 mecz i rewanż, zwycięzcy dwumeczu zagrają 1 mecz na boisku drużyny z wyższej pozycji po rundzie zasadniczej:

Drużyny z miejsc 1-4

20.10.19 godz. 12,00 - Sokół Wola - GTS Bojszowy  / rewanż 27.10.19 godz. 10,00 GTS Bojszowy - Sokół Wola

20.10.19 godz. godz. 15,00 Czapla Kryry - UKS Warszowice / rewanż 27.10.19 godz. 11,00 UKS Warszowice - Czapla Kryry

Finał - 3.11.19 UKS Warszowice - GTS Bojszowy / rewanż 10.11.19 GTS Bojszowy - UKS Warszowice

Mecze o 3 miejsce - 3.11.19 Sokół Wola - Czapla Kryry / rewanż 10.11.19 Czapla Kryry - Sokół Wola

Drużyny z miejsc 5-8

20.10.19 godz. 11,00 - Unia Bieruń Stary - JUWe Tychy-Jaroszowice / rewanż 27.10.19 godz. 10,00 JUWe- Tychy Jaroszowice - Unia Bieruń Stary

19.10.19 godz. godz. 15,00 LKS Gardawice - MKS Lędziny / rewanż 26.10.19 godz. 11,00 MKS Lędziny - LKS Gardawice

Mecz o 5 miejsce - 10.11.19 godz. 10,00 - JUWy Tychy Jaroszowice - MKS Lędziny

Mecz o 7 miejsce - Unia Bieruń stary zajęła 7 miejsce powycofaniu się z play-off LKS Gardawice

Juniorzy młodsi B1

System rozgrywek 1 runda następnie drużyny 1-4 mecze o awans półfinał i finał i trzecie miejsce mecz i rewanż.  Drużyny 5-7 grają każdy z każdym.

Drużyny z miejsc 1-4

20.10.19 godz. ..... - Znicz Jankowice -  LKS Studzienice / rewanż 27.10.19 godz. ....... LKS Studzienice - Znicz Jankowice

20.10.19 godz. godz. 11,30 LKS Wisła Wielka - Niepokorni Orzesze / rewanż 27.10.19 godz. 11,00  Niepokorni Orzesze - LKS Wisła Wielka

Finał - 3.11.19 Niepokorni Orzesze - LKS Studzienice / rewanż 10.11.19 LKS Studzienice- Niepokorni Orzesze

Mecze o 3 miejsce - Znicz Jankowice - LKS Wisła Wielka / rewanż 10.11.19 LKS Wisła Wielka - Znicz Jankowice

Drużyny z miejsc 5-7

20.10.19 godz. 11,00 - Nadwiślan Góra - Siódemka Tychy

27.10.19 godz. 14,00 - Siódemka Tychy - Frydek

03.11.19 godz.  -  Frydek - Nadwiślan Góra

Kluby w podokręgu