Dzieci i Młodzież

Grupy i terminarze młodzieży

19/03/2018 15:07

Podokręg Tychy informuje, że dostępne są już terminarze III ligi oraz IV od juniora do trampkarza młodszego. terminarze dostępne bezpośrednio na stronie w zakładce rozgrywki oraz dokumenty zakładka młodzież. Podajemy też podział grup od orlika do skrzata.


Orliki E1 – (2007 i młodsi)

Grupa M  mistrzowska

APN I GKS Tychy - trener Pluszczyk tel. 666890777

Iskra I Pszczyna – trener Tomanek tel. 669776460

UKS I SPS Wola – trener Odrobiński tel. 516145263

Siódemka I Tychy – trener Jedynak tel.512-193-929

Unia Bieruń Stary  - trener Cieślak tel. 660300718

LKS Łąka – trener Łuszczek tel. 661804109

UMKS Goczałkowice – trener Majnusz tel. 663646697

Polonia Łaziska Górne – trener Sikora tel. 502442881

Trójka Czechowice Dziedzice – trener Piątek tel 601483091

Leśnik I Kobiór – trener Morcinek tel. 781693183

UKS Grom Tychy - trener Tabacki tel. 509597944

MKS Lędziny – trener Wowro tel. 60775458

 

Grupa I

Pniówek Pawłowice – trener Fizek tel. 608761513

APN II GKS Tychy – trener Osmalak tel. 509708800

Siódemka II Tychy – trener Kowalski / Tauliczek tel. 504230452

Czułowianka Tychy – trener Włodarski, tel.511808200

Iskra II Pszczyna (2008) – trener Żurawiecki  tel. 882066472

Gol I Bieruń – trener Kozieł tel. 505414321

 

Grupa II Pszczyna

Pniówek II Pawłowice (2008) –  Król tel. 511694943

LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

UKS Warszowice – trener Stajer tel. 721317830

Wisła Wielka – trener Pietryja tel. 502424696

Football Projekt Suszec – trener Wieczorek

Krupiński Suszec – trener Warzecha tel. 601372001 N

Nowy Sokół II Orzesze – trener Janiak tel. 530923333

Znicz Jankowice – trener Dobosz tel. 784053711, Gotz – tel. 691288191

AKS Nadwiślan Góra – trener Zurawiecki tel. 882066472

UKS II SPS Wola – trener Odrobiński tel. 516145263

LKS AMP Miedźna - trener Żurawiecki  tel. 882066472 N

 

Grupa III Mikołów

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – trener Wajs tel. 510071733

UKS AP Champions Orzesze – trener Zaręba tel. 784 071 759

Nowy Sokół Orzesze – trener Janiak tel. 530923333

Niepokorni Orzesze – trener Bańka

LKS Gardawice – trener Dyrda tel. 600562302

Fortuna Wyry – trener Pokorski tel. 502685824

Leśnik II Kobiór – trener Chrobok tel. 785226580

Polonia II Łaziska Górne – trener Małyska tel. 668133835

LKS II Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652 N

Siódemka III Tychy – trener Jedynak tel.512-193-929 / Tauliczek tel. 504230452

 

Grupa IV Tychy

Grom II Tychy - trener Tabacki tel. 509597944

Ogrodnik Cielmice – trener  Białoń tel. 793020387

OKS JUWe Tychy – trener Szwarocki tel. 512172250

Polonia Tychy - trener Lach 506314983 N

Unia II Bieruń Stary  - trener Pietrzak tel. 669954693

Siódemka IV Tychy – trener Larwa / Tauliczek tel. 504230452

MKS Lędziny – trener Majer tel. 668-472-606

Grom Świerczyniec – trener Olejnik tel. 609729018

KSB Lędziny -  trener Roszak tel. 517310208

Piast Bieruń Nowy – trener Cecuga tel. 606716786

Gol II Bieruń (2008) – trener Parusel tel. 505933134

Młode Wilki GKS Tychy – trener Frąckowiak tel. 505904256 N

 

Żaki F1  - (2009 i młodsi) ROZPOCZĘCIE 14-15.04.18

Grupa I

Iskra I Pszczyna – trener Żurawiecki  tel. 882066472

UKS I SPS Wola – trener Jucha

LKS Łąka – trener Pitry tel. 501581037

Znicz Jankowice – trener Pelikański tel. 690175288, Gotz – tel. 691288191

 

Grupa II

Czapla Kryry – trener Smołka tel. 500337571 N

Krupiński Suszec – trener Kwiatkowski tel. 697885335

LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

Football Projekt Suszec – trener Wieczorek

 

Grupa III

LKS Woszczyce – trener Pisarek tel. 602185615

Niepokorni Orzesze – trener Pluta N

Polonia Łaziska Górne  - trener Mleczko tel. 503038288

Fortuna Wyry – trener Kołodziej tel. 508-496-632

 

Grupa IV

Leśnik I Kobiór – trener Chrobok tel. 785226580

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – trener Lebuda tel. 518593580

LKS Brzeźce – trener Szewczulak tel. 500557192

LKS Goczałkowice – trener

 

Grupa V

Iskra II Pszczyna (2010) – trener Pławecki tel. 534 048 853 N

UKS II SPS Wola – trener Nycz

Leśnik II Kobiór (2010) – trener Szromek tel. 692931316

Pniówek II Pawłowice – trener Taradejna tel. 512651671 N

 

Grupa VI

Pniówek  Pawłowice – trener Maksymiuk tel. 514860995

UKS Warszowice – trener Stajer tel. 721317830

Wisła Wielka – trener Pietryja tel. 502424696

LKS II Łąka – trener Pitry tel. 501581037 N

 

Grupa VII

UKS II Warszowice – trener Stajer tel. 721317930 N

LKS II Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652 N

AKS Nadwiślan Góra – trener Zurawiecki tel. 882066472

LKS AMP Miedźna - trener Żurawiecki  tel. 882066472 N

 

Grupa VIII

LKS Studzienice – trener Malcharek tel. 728886697

GTS Bojszowy – trener Madeja tel. 608896831

APN II GKS Tychy – trener Czyż tel. 518251717

Grom Świerczyniec – trener Deda tel. 882461874

 

Grupa IX

APN I GKS Tychy - trener Krzesa tel. 601301842

Gol Bieruń – trener Parusel tel. 505933134

Unia Bieruń Stary  - trener Wiśniewski tel. 696606179

MKS Lędziny – trener  Kozłowski tel. 512192966

 

Grupa X

OKS JUWe – trener Nyga tel. 726861609

Młode Wilki GKS Tychy – trener Kołodziejczyk tel. 501780593 N

Czułowianka Tychy – trener Buras, tel.793445007

APN V GKS Tychy – trener Wojtkun tel. 6917325

 

Grupa XI

APN III GKS Tychy – trener Czyż tel. 518251717

Piast Bieruń Nowy – trener Kocoń tel. 505114239

Stal Chełm Śląski – trener Wycislok tel. 502065576

 

Grupa XII

Ogrodnik Cielmice – trener  Białoń tel. 793020387

Polonia Tychy – trener Dziekan tel. 504636702

APN IV GKS Tychy – trener Krzesa tel. 601301842

 

Skrzaty G1  - (2011 i młodsi)

Grupa Pszczyna

Football Projekt Suszec – trener Pęszor

Football Projekt Suszec – trener Pęszor

UKS Warszowice – trener Stajer tel. 721317830

LKS Brzeźce – trener Paździor tel. 506445597

Pniówek Pawłowice – trener Taradejna tel. 512651671

 

Grupa Tychy

Znicz Jankowice – trener Czerwiński tel. 512253659, Gotz – tel. 691288191

Fortuna Wyry - trener Pokorski tel. 502685824

OKS JUWe Tychy - trener Roszak tel. 517310208

UKS AP Champions Orzesze – trener Piwowczyk tel. 516928987

Gol Bieruń – trener Parusel tel. 505933134

Kluby w podokręgu