Kurs sędziowski

Śląski Związek Piłki Nożnej – Podokręg Tychy organizuje w listopadzie 2017 roku kurs dla kandyd...

Komunikat WGiD nr 33/2017

Tychy 19.10.2017 r. KOMUNIKAT NR 33/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i...

  • Kurs sędziowski

    piątek, 08 września 2017 09:33
  • Komunikat WGiD nr 33/2017

    piątek, 20 października 2017 06:41

Grupa 11

UKS I SPS Wola – trener Odrobiński tel. 516145263

LKS Łąka – trener

Iskra I Pszczyna – trener Żurawiecki tel. 882066472

APN I GKS Tychy - trener Monteiro tel. 666146266

Terminarz i tabela pod linkiem: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=22

Grupa 12

UKS AP Rybnik (Orzesze) –trener Piwowarczyk tel. 516-928-987

LKS Woszczyce – trener Pisarek tel. 602185615

UKS Warszowice – trener Stajer tel. 721317830

Wisła Wielka – trener Kotas

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=23

Grupa 13

Pniówek Pawłowice – trener Maksymiuk tel. 514860995

Football Projekt Suszec – trener Cimała tel. 790589609

LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

LKS Brzeźce – trener Szewczulak tel.

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=24

Grupa 14

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – trener Lebuda tel. 518593580

Polonia Łaziska Górne - trener Majsner tel. 72133756

Fortuna Wyry – trener

LKS Goczałkowice – trener

Terminarz i tabela pod linkiem: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=25

Grupa 15

LKS Studzienice – trener Malcharek tel. 697070570

Znicz Jankowice – trener Pelikański tel. 690175288, Gotz – tel. 691288191

Leśnik I Kobiór – trener Chrobok tel. 785226580

Raki Gostyń – trener Nawrat tel. 504566951

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=26

Grupa 16

GTS Bojszowy – trener Dziekan tel. 504636702

Iskra II Pszczyna – trener Bałuch tel. 665736645

Leśnik II Kobiór – trener Szromek tel. 692931316

AKS Nadwiślan Góra – trener Niemiec tel. 792240311

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=27

Grupa 17

Grom Świerczyniec – trener Olejnik tel. 609729018

Unia Bieruń Stary - trener Pietrzak tel. 669954693

Piast Bieruń Nowy – trener Kocoń tel. 505114239

UKS II SPS Wola – trener Odrobiński tel. 516145263

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=28

Grupa 18

Siódemka I Tychy – trener Tauliczek tel. 504230452

Czułowianka Tychy – trener Buras, tel.793445007

Ogrodnik Cielmice – trener Białoń tel. 793020387

APN III GKS Tychy – trener Piekarski tel. 888664093

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=29

Grupa 19

Grom Tychy - trener Berger tel. 784090216

Polonia Tychy – trener Dziekan tel. 504636702

Siódemka II Tychy – trener Tauliczek tel. 504230452

APN II GKS Tychy – trener Krzesa tel. 601301842

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=30

Grupa 20

OKS JUWe – trener Nyga tel. 726861609

AS KSB Lędziny - trener Roszak tel. 517310208

MKS Lędziny – trener Kozłowski tel.

Stal Chełm Śląski – trener Wycislok tel. 502065576

Terminarz i tabela pod linkiem:  http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=31


Grupa I

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=20

Grupa II

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=23

Grupa III

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=24

Grupa IV

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=25

Grupa V

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=26

Grupa VI

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=27

Grupa VII

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=29

Grupa VIII

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=30

Grupa IX

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=31

Grupa X

Terminarz i tabela pod linkiem:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/zak-f1?liga=21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe mecze.

 

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.