Aktualności

Podsumowanie konsultacji kadry podokręgu U11 oraz powołania na turniej Wyrobka

11/05/2018 06:18

Przedstawiamy podsumowanie dotychczasowych kilku konsultacji kadry podokręgu U11 - rocznik 2007.

Przedstawiamy wyniki ostatnich testów i podział zawodników rocznika 2007 po kilku konsultacjach przeprowadzonych przez trenerów kadry podokręgu.

Zawodnicy zostali podzieleni na zawodników ścisłej kadry, zawodników do obserwacji na kolejnych konsultacjach i zawodników do obserwacji podczas treningów na ośrodkach szkoleniowo-treningowych /Bieruńsko-Lędzińskim, Mikołowskim, Pszczyńskim i Tyskim/

 

 


Przedstawiamy podsumowanie dotychczasowych kilku konsultacji kadry podokręgu U11 - rocznik 2007 oraz powołania na turniej im. Wyrobka

Przedstawiamy wyniki ostatnich testów i podział zawodników rocznika 2007 po kilku konsultacjach przeprowadzonych przez trenerów kadry podokręgu.

Zawodnicy zostali podzieleni na zawodników ścisłej kadry, zawodników do obserwacji na kolejnych konsultacjach i zawodników do obserwacji podczas treningów na ośrodkach szkoleniowo-treningowych /Bieruńsko-Lędzińskim, Mikołowskim, Pszczyńskim i Tyskim/

Powołania zawodników ścisłej kadry podokręgu Tychy na V memoriał im. Wyrobka w dniu 19.05.2018 r

Zbiórka zawodników godzina 7.40 ul. Andersa 22 w klubowej kawiarni Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy.

Proszę o potwierdzenie udział trenerom prowadzącym SMS. 

Każdy zawodnik powinien posiadać karte zdrowia z ważnymi badaniami oraz obuwie na trawiaste boisko oraz sztuczne.

Odbiór zawodników z tego samego miejsca , przewidywana godzina zakończenia ok 16.00 powrót do Tychów ok godziny 17.00

Lp.

Imię i nazwisko

Nr

Data urodzenia

Klub

1.

WOJCIECH MAJER

 

2007

MKS LĘDZINY

2.

OLIVER BILCZYŃSKI

 

2007

GROM TYCHY

3.

JAKUB RAWSKI

 

2007

MKS ISKRA PSZCZYNA

4.

BŁAŻEJ KOKOT

 

2007

MKS ISKRA PSZCZYNA

5.

DAWID MROZIEWICZ

 

2007

UKS SPS WOLA

6.

ADRIAN SAWICKI

 

2007

UKS SPS WOLA

7.

ERYK ZATOŃ

 

2007

MKS LĘDZINY

8.

ALAN DEJAK

 

2007

PNIÓWEK PAWŁOWICE

9.

SZYMON PORWISZ

 

2007

PNIÓWEK PAWŁOWICE

10.

MIŁOSZ SZYDŁOWSKI

 

2007

MKS ISKRA PSZCZYNA

11.

KACPER PRZYBYSZEWSKI

 

2007

APN GKS TYCHY

12.

BARTEK WODNIOK

 

2007

UKS SPS WOLA

13.

ARTUR GAŻA

 

2007

APN GKS TYCHY

14.

MIŁOSZ BARAŃSKI

 

2007

APN GKS TYCHY

 

 

 

 

 

 

REMIGIUSZ SMOLIŃSKI  533 – 026- 728 remo6 @o2.pl……………...

Opiekun/trener (Imię nazwisko, telefon kontaktowy, email)

MYSIORSKI ADAM 514 – 520 - 530  …………………………….. ……

Opiekun/trener (Imię nazwisko, telefon kontaktowy, email)

 

Wyniki konsultacji kadry podokręgu:

 

ŚCISŁA KADRA ZAWODNIKÓW

                Nazwisko i Imię                                               klub                                                      .

  1. MAJER WOJCIECH MKS LĘDZINY                                   
  2. ZATOŃ ERYK MKS LĘDZINY                                   
  3. DEJAK ALAN PNIÓWEK PAWŁOWICE               
  4. PORWISZ SZYMON PNIÓWEK PAWŁOWICE                              
  5. PRZYBYSZEWSKI KACPER APN GKS TYCHY                                             
  6. GAŻA ARTUR APN GKS TYCHY                                             
  7. BARAŃSKI MIŁOSZ APN GKS TYCHY                                             
  8. DAROŃ HUBERT APN GKS TYCHY                                             
  9. WARZECHA KAMIL APN GKS TYCHY                                             
  10. RAWSKI JAKUB ISKRA PSZCZYNA                            
  11. KOKOT BŁAŻEJ ISKRA PSZCZYNA                            
  12. CIESZKO KAMIL ISKRA PSZCZYNA                            
  13. SZYDŁOWSKI MIŁOSZ ISKRA PSZCZYNA                            
  14. BILCZYŃSKI OLIVER GROM TYCHY                                  
  15. MROZIEWICZ DAWID UKS SPS WOLA                               
  16. SAWICKI ADRIAN UKS SPS WOLA                               
  17. WODNIOK BARTEK UKS SPS WOLA                       
    18. NOWOK MIKOŁAJ     LKS ŁĄKA                                           

 

ZAWODNICY DO DALSZEJ OBSERWACJI W KONSULTACJACH

 

  1. ŚWIERCZYŃSKI MIŁOSZ JUV-e JAROSZOWICE                   
  2. TABUŁA BARTOSZ MKS LĘDZINY                                   
  3. JASIŃSKI MICHAŁ   MKS ISKRA PSZCZYNA                 
  4. WESOŁEK SERGIUSZ MKS ISKRA PSZCZYNA                 
  5. KUBICA JAKUB MKS ISKRA PSZCZYNA                 
  6. KASPRZYCKI RYSZARD UNIA BIERUŃ STARY                    
  7. KRAWCZYK BARTŁOMIEJ UNIA BIERUŃ STARY                    
  8. BLACHA MATEUSZ APN GKS TYCHY                                             
  9. PIECH ADAM LKS ZNICZ JANKOWICE                
  10. HONKIS PRZEMYSŁAW LKS WISŁA WIELKA                        
  11. MATYSZKOWICZ MARCEL GOL BIERUŃ                                    
  12. ŚWIERKOT PAWEŁ FORTUNA WYRY                             
  13. OZDOBA SZYMON POLONIA ŁAZISKA                         
  14. KAMIL KNAP LKS NIEPOKORNI ORZESZE         
  15. WIŚNIEWSKI MIŁOSZ LKS KOBIÓR                                      
  16. SZOPA GRZEGORZ LKS BRZEŹCE                                   
    17. KOTAS MATEUSZ   LKS ŁĄKA

 

ZAWODNICY DO OBSERWACJI NA OŚRODKACH I PRZY WSPÓŁPRACY ZTRENERAMI PROWADZĄCYMI

 

  1. KLIMEK KAMIL UNIA BIERUŃ STARY                                    
  2. BĄK OKTAWIAN LKS ŁĄKA                                                           
  3. KLIMAS MAKSYMILIAN UMKS RUŁY UNITED                                     
  4. KĘDZIOR WOJCIECH UMKS RUŁY UNITED                                     
  5. JANIK KRZYSZTOF LKS KOBIÓR                                                     
  6. JANCZYK FRANCISZEK LKS KOBIÓR                                                     
  7. PISAREK BARTOSZ UKS WARSZOWICE                                       
  8. WELCHAR ARTUR UKS WARSZOWICE                                       
  9. MUSIOLIK DOMINIK UKS WARSZOWICE                                       
  10. JURANEK WOJCIECH LKS NIEPOKORNI ORZESZE                        
  11. DROZDEK BARTOSZ JUW-e JAROSZOWICE                                 
  12. HADASIK ADRIAN FORTUNA WYRY                                            
  13. NIEDŹWIEDZKI IGOR POLONIA ŁAZISKA                                         
  14. GAJDA SZYMON CZUŁOWIANAK TYCHY                                
  15. ROSS MATTEO CZUŁOWIANAK TYCHY                                
  16. JUREK ŁUKASZ CZUŁOWIANAKA TYCHY                                             
  17. WLAZŁO KONRAD FORTUNA WYRY                                            
  18. DZIUROSZ DAWID LKS BRZEŹCE                                                    
  19. KWOSKA JAKUB LKS BRZEŹCE                                                    
  20. PUCHAŁKA BŁAŻEJ LKS WISŁA WIELKA                                        
  21. KUCZERA MACIEJ ZNICZ JANKOWICE                                        
  22. STENCEL DAWID PNÓWEK PAWŁOWICE                             
    23.CHRAPEĆ RADOSŁAW  UKS WARSZOWICE